Güller   Buketler   Arajmanlar   Orkideler   Saksı Çiçekleri   Ayaklı Sepetler   Cenaze Çelengi   Yeni Bebek   Ferforje   Gelin Arabası

 
 
20 - 50 TL
50 - 75 TL
75 - 100 TL
100 TL ve
 
Teslimat
Ödeme
Güvenlik
Site Haritası
İletişim

 

3 Kat Güvenli Sistem (3D Secure)

3 Kat Güvenli Sistem (3D Secure), internet ödeme işlemlerinde sahtecilik ve işlem itirazlarını (chargeback) minimuma indirmeyi hedefleyen bir güvenlik çözümüdür.

3 Kat Güvenli Sistem ile yapılan bir alışverişin geçerli sayılabilmesi için, kart sahibinin yaptığı alışverişi, kendine özel şifresi (3 Kat Güvenli Sistem Şifresi) ile onaylaması gerekmektedir. Kart sahibinin kimliği, bu özel şifre ile kontrol edilmektedir. Alışveriş sonucunda, kart sahibi tarafından onaylanan, kartı çıkaran banka tarafından dijital olarak imzalanan ve alışverişin kanıtı olarak üye kuruluş tarafından saklanan bir ödeme makbuzu oluşmaktadır. Böylece kartın fiziksel olarak kullanıldığı işlemlerde, kredi kartı sahibinin kimliğini ve alışverişi gerçekleştirdiğini kanıtlayan imzalı slip uygulamalarına benzer bir güvenlik yapısı yaratılmaktadır.

Bu güvenlik yapısı, elektronik alışveriş işlemlerinde itiraz (chargeback) ve sahtecilik risklerini önemli ölçüde azaltmaktadır. Yaratılan bu güvenli e-ticaret ortamı sayesinde hem üye işyerleri sahtecilik risklerinden korunmakta, hem de kart sahiplerinin kredi kartlarını internet ortamında kullanma endişeleri ortadan kalkmaktadır.

 

                      

 

Copyright © 2021- 2022.Ankara Pursaklar Nadide Çiçekçilik
Adres: Mimar Sinan Caddesi 3/a Pursaklar / ANKARA Telefon: 0312 527 22 24 Fax: 0312 328 32 23 E-Mail:  
siparis@nadidecicekcilik.com
 

Bu site  ESKE Bilgisayar Sistemleri  tarafından kurulmuştur.